+48 22 12 11 000
+48 602 630 222

e-mail: biuro@darmed.org.pl

KIM JESTEŚMY?

Firma DAR-MED Dariusz Wolski została założona w 2007 roku i od tego czasu jest dystrybutorem narzędzi medycznych najwyższej jakości. Oferta handlowa to przede wszystkim wielorazowe narzędzia chirurgiczne, laparoskopowe, urologiczne, ginekologiczne, artroskopowe, okulistyczne, oraz kontenery i kosze do sterylizacji narzędzi medycznych.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem niemieckiej firmy produkującej narzędzia chirurgiczne, AS Medizintechnik, oraz obuwie medyczne, NORDISKA GmbH. Ponadto w naszej ofercie znajduje się asortyment firm: AMNOTEC Int. Medical GmbH, DEWIMED Medizintechnik GmbH LAWTON Medizintechnik, oraz EMOS GmbH.

DOŚWIADCZENIE I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wieloletnie doświadczenie przekłada się na sprawną realizację zamówień, a stabilność i konkurencyjność cen, w połączeniu z wysoką jakością oferowanych narzędzi, sprawia, że jesteśmy firmą, która wyróżnia się w branży oferującej wysokogatunkowe narzędzia chirurgiczne.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przedstawią Państwu indywidualną ofertę w atrakcyjnej cenie, opartą o produkty najwyżej jakości.

 

KONTAKTNASZE REFERENCJE